Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

7 broliai

Prekės kodas: 7brothers
0,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 7 dienos

Aprašymas

Istorija.

Lietuvoje tikrai yra tradicinio skutimosi mėgėjų, kurių standartai – pasaulinio lygio. Visada malonu dirbti su tokiais žmonėmis, kadangi tai yra iššūkis. Šis projektas tapo iššūkiu man, Andriui, - idėjos, dizaino, išpildymo generatorius, bei vienam geriausių skutimosi šepečių meistrų pasaulyje Vladimirui - techninis išpildymas. Pats būdamas dideliu rankų darbo šepečių gerbėju 2015 vasarą nusprendžiau, kad tempti nebėra kur, Lietuva jau pakankamai subrendus ir pasiruošus priimti tai, kas gimė tikro lietuvio galvoje ir per pusę metų užaugo rusų tautybės amerikiečio rankose. Simboliška? Ne! Puikiai žinote, kad tradicinis skutimasis neturi sienų. Ir vienintelė priežastis šiai, riboto tiražo šepečių serijai,  meilė šiam reiškiniui.

Kūnas ir Kraujas

3 vakume skirtingom spalvom stabilizuoto šiaurės Amerikos klevo gabalai supjaustyti lygiom dalim, išlyginti paviršiai, suklijuoti tarpusavyje. Kotas ištekintas rankomis. Spalvos „perlaužtos“ koto kantuose. Koto dugne įsodintas magnetas leidžiantis šepetį džiovinti bet kur (keliaujant) arba laikant stove užmesti ant jo britvą. Galutinis padengimas – 12 sluoksnių cyanoakrilato, poliruota iki „veidrodžio“. Toks padengimas garantuoja medžiagos stabilumą neribotą laiką būnant drėgmėje.

Mazgai – du 24 mm nedažyti šernai, vienas 27 mm nedažytas šernas monstras, 25 mm sintetika, trys 25 mm sidabriniai barsukai. Visi mazgai įsodinti pakankamai giliai užtikrinant jų ribotą plėtimąsi ir tvirtą šerių stuburą.

 

Nepamiršk

Jei jau tapai vieno iš 7 brolių savininku, reiškia tam yra priežastis - skutimasis Tavo gyvenime užima svarbią vietą. Didžiuokis tuo, nes esi vyras, vertinantis save. Po eilės metų, šepečiui pavargus – susirask mane – persodinsiu mazgą į Tavo pageidaujamą ir Tavo įrankis lydės Tave visą gyvenimą.

Kaina - Savikaina. Neturiu tikslo iš šių šepečių uždirbti.

Dėl kainų ir prieinamumo klausti asmeniškai.